Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Fisz / Kwiat Jabłoni / Zalewski

Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022.

Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory – zarówno z albumu WMQ Spirit to All, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tę trasę muzyczne niespodzianki. Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty. Tak będzie i tym razem.

… Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz … (Pan Matusiak, blog)
Artysta szalony, diabelnie utalentowany (Artur Szklarczyk, cgm)
Bez dwóch zdań Wojtek Mazolewski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Od lat oczarowuje publiczność w Polsce i nie tylko. (Nikola Nina Skopowska, All About Music)
Wojtek Mazolewski od wielu lat urzeka publiczność na całym świecie swoim niepowtarzalnym, muzycznym alfabetem. (Jazz Press)
Wojtek Mazolewski Quintet oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów… (Co jest grane, wyborcza.pl)
To tylko kilka dziennikarskich głosów.

A co mówi sam Artysta?
Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.

Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album Spirit To All, rusza w trasę z Gośćmi i wierzcie, że to będzie naprawdę spektakularne wydarzenie! A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej liczby fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje – tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Organizator wydarzenia: Agencja Artystyczna Art Projekt

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia niedziela, 23/10/2022, 18:00
Cena 168-208 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie