Koncert Świąteczny – Magic of White Christmas

K O N C E R T   W Y P R Z E D A N Y

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła i miłości. To taki magiczny czas, w którym każdy z nas, niezależnie od wieku, wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa i młodości. To czas niezwykłych zdarzeń i spotkań wśród gwiazd, gdy znów możemy spojrzeć na świat oczami dziecka. Chcemy przedłużyć magię Świąt i zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert, taki zimowy i ciepły, pełen miłości i bieli, taki inny i taki magiczny…
Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki w nowych aranżacjach przeniosą nas do tego magicznego czasu i świata, do którego tęsknimy cały rok. Znakomici soliści, orkiestra kameralna i chórek, ale także Święty Mikołaj, renifery i sanie - to wszystko spowoduje, że spełnimy Wasze świąteczne marzenia. Będziemy wspólnie kolędować, słuchając zarówno tych klasycznych, jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert Magic of White Christmas, który niezwykle energetycznie i optymistycznie wprowadzi w świąteczny nastrój. Soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, czerpiący inspiracje z legend, takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów. Nie zabraknie w tym koncercie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia. 

Koncert w wykonaniu światowej klasy Muzyków:

Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo
Oksana Karayim - wokal
Ladies Trio – wokal: Ivanna Saviuk, Khrystyna Dutchak, Mariana Bratash
Maksymilian Mrozek – wokal
Daniel Cebula Orynicz - wokal
Pavlo IInytsky – wokal
oraz
Woytek Mrozek Orchestra

Organizator wydarzenia: Agencja Artystyczna MUZA

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia poniedziałek, 12/12/2022, 19:00
Cena Wyprzedany
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów