GRANDE amore – najpiękniejsze piosenki o miłości

Koncert GRANDE amore to kolejna unikatowa produkcja Woytek Mrozek Production, we współpracy z Agencją Artystyczną MUZA i Woytek Mrozek Chamber Orchestra.

Międzynarodowej klasy soliści, łącząc głosy operowe, jazzowe, popowe i musicalowe w towarzystwie profesjonalnej orkiestry, zaprezentują niezwykłe aranżacje najbardziej znanych utworów o miłości: min. Grande Amore, Un Amore Cosi Grande, Unbreak my heart, Sway, O sole mio, My Way, Mr Sandman, Dancing Queen, Mamma mia, Shallo – Bradley Cooper i Lady Gaga, Perfect Symphony – Ed Sheeran i Andrea Bocelli, Belle – Trio z Notre Dame de Paris, Skyfal z filmu James Bond, czy duety z filmów Alladyn, Piękna i Bestia, Pretty Woman, Titanic – My heart will go on, a także największe włoskie i hiszpańskie przeboje. W programie arie, duety, tria, kwartety, sekstety miłosne i więcej muzycznych niespodzianek! Wieczór swoim kunsztem wokalnym uświetni 6 utalentowanych solistów i solistek:

Ladies Trio – trzy wspaniałe wokalistki, pochodzące ze Lwowa. Współpracują z AVIP Group Agency Ltd i Agencją Artystyczną MUZA. To również utalentowane solistki, które oczarują słuchaczy niekonwencjonalnymi kreacjami muzycznymi.

Daniel Cebula Orynicz – polski wokalista, kompozytor. Absolwent wydziału jazzu w Katowicach i Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wykładowca akademicki, trener i korepetytor wokalny zespołów gospel. Finalista 6 edycji programu „The Voice of Poland”, laureat Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie”. Współpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, a także z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej np. Marcin Wyrostek, Edyta Górniak, Margaret, Natalia Kukulska, Stanisław Soyka.

Nazar Tatsyshyn – wokalista, tenor. Współzałożyciel grupy LeonVoci. Absolwent Akademii Muzycznej we Lwowie. Laureat wielu pierwszych nagród Międzynarodowych Konkursów Wokalnych, a także solista Opery w Budapeszcie.

Roman Chava – wokalista, tenor. Współzałożyciel grupy LeonVoci – ulubieńców polskiej edycji programu Mam Talent, a także Szansy na sukces. W swoim dorobku posiada nagrania płyt, ale również udział w wielu programach telewizyjnych w Polsce i Ukrainie.

Całość poprowadzi Maestro Woytek Mrozek – znany światowej publiczności dyrygent, wirtuoz klarnetu i producent. Wraz ze swoją orkiestrą Woytek Mrozek Chamber Orchestra koncertował w Filharmoniach w Berlinie, w Zurychu, Concertgebow i Monachium, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Wielkiej sali koncertowej NOSPR, Sali Polskiej Orkiestry Radiowej S1 w Warszawie i w wielu innych salach koncertowych, filharmoniach i teatrach Polski i Europy.

Organizator wydarzenia: Agencja Artystyczna MUZA

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia wtorek, 7/03/2023, 19:00