Koncert MUZYKI niePOWAŻNEJ (odwołany)

Szanowni Państwo, z przyczyn produkcyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany koncert. Pełen zwrot kosztów zakupionych biletów mogą Państwo uzyskać w miejscach zakupu. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Do zobaczenia przy kolejnych naszych wydarzeniach.

Serdecznie pozdrawiam, z wyrazami szacunku organizator: Impresariat wKULturze


Muzyka niePOWAŻNA - w programie usłyszymy: prognozę pogody w oparciu o Wiosnę Vivaldiego, uwerturę z motywami z muzyki filmowej, wirtuozowski Lot Trzmiela czy Marsz Radeckiego w wersji intro- i ekstrawertycznej. Zobaczymy również sztuczki z latającymi smyczkami i w końcu Czesław Jakubiec sprawdzi, czy da się sterować muzykami za pomocą pilota...

Czesław Jakubiec to świeży powiew na polskiej scenie muzyki i humoru. To kolejna osoba po Panach Malickim i Niesiołowskim, która zbliża Publikę do połączenia żartu i klasyki. Jego polot i lekki żart mogli Państwo zobaczyć w programie Ariaci, który współtworzył z kabaretem Hrabi. Jakubiec to śpiewak, meloman i komik. Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice w muzyce klasycznej!

Gościnnie wystąpią:

Zespół The ThreeX – wirtuozi smyczków i fortepianu
Bielska Orkiestra Kameralna

Organizator wydarzenia: wKULturze

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia poniedziałek, 28/11/2022, 20:15
Cena Odwołany
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów