Koncert familijny z okazji Dnia Dziecka – Niedziela z Krecikiem

Koncert familijny z okazji Dnia Dziecka

Bajkowa Orkiestra pod dyrekcją czeskiego dyrygenta Petra Chromczaka
 
Podczas przerwy możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z Krecikiem :)
 

Ahoj! Słynny bohater czeskich bajek wybiera się w odwiedziny do gdańskiej Filharmonii. Już się nie może doczekać spotkania z dziećmi, a także z ich rodzicami. Przecież na bajce o przygodach sympatycznego zwierzątka wychowały się całe pokolenia. Postać Krecika wzbudziła sympatię i uznanie widzów na całym świecie, a w Gdańsku będzie okazja obejrzeć dwa odcinki: Krecik i orzeł oraz Krecik i godziny. Oryginalna muzyka do bajek skomponowana przez Vadima Petrova będzie wykonywana na żywo wraz z projekcją na ekranie. Kameralna orkiestra zagra pod dyrekcją czeskiego dyrygenta Petra Chromcaka.

Krecik i orzeł
Sympatyczny Krecik ratuje z powodzi gniazdko z orlim pisklątkiem. Ptaszek jest głodny i nie ma rodziców, więc Krecik postanawia się nim zaopiekować. Karmi go i wychowuje, a nawet uczy latać. Kiedy orzeł dorasta, nie zapomina o troskliwości Krecika i ma wiele okazji, aby mu za jego przyjaźń odpłacić przyjaźnią.

Krecik i godziny
Krecik i jego przyjaciele znajdują zegar, który wypadł z ciężarówki. Zegar zorganizował na nowo życie mieszkańców lasu, ale nie wszystkim się to podoba. Najbardziej denerwują się sowa i jej małe sowiątka. Po kilku dniach zirytowana mama porywa budzik i wynosi go do miasta na dach bloku.

Wiek: 2+
Czas trwania: ok. 60 min.

Bilet rodzinny w specjalnej cenie do kupienia w kasie biletowej PFB na Ołowiance, 58 320 62 62.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia niedziela, 4/06/2023, 12:00
Cena 27-80 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia Filharmonii, Koncert familijny
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie