Formidable! Aznavour - The Story of a Legend

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o nowych datach trasy Formidable Aznavour:
30 listopada 2021 – Wrocław – Impart
1 grudnia 2021 – Szczecin – Filharmonia
2 grudnia 2021 – Gdańsk – Filharmonia
3 grudnia 2021 – Łódź – Wytwórnia
4 grudnia 2021 – Warszawa – Scena Relax

Godziny wydarzenia pozostają bez zmian, bilety również zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać.

Możecie być Państwo pewni, że wyjdziecie zadowoleni i ze świadomością, że warto było poczekać. Zapewniamy, że nie ma możliwości utraty środków wpłaconych na zakup biletów. Liczymy na Państwa wsparcie! A my odwdzięczymy się wspaniałymi koncertami dla Was.

Wszystkie bieżące informacji dotyczące poszczególnych miast i już ogłoszonych terminów, znajdziecie na dedykowanych wydarzeniach w zakładkach wydarzenia.

Premierowy spektakl przygotowany przez twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show, reżysera Gila Marsallę. Nowe widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Spektakl przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu. Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku. Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczy spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykłą przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach!

Trailer spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=6Yg7qMbv5f0
La Bohem: https://www.youtube.com/watch?v=wVAHkqSTmWQ

Więcej na temat spektaklu:
www.facebook.com/goodwalkmusic
www.facebook.com/formidableaznavour