Warsztaty muzyczne – Muzykalny maluszek (odwołane)

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od PFB warsztaty muzyczne zaplanowane na 13.12.2022 nie odbędą się. Zapraszamy na kolejne, przyszłotygodniowe spotkanie.


Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla dzieci, oparte na programie Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

To, co wyróżnia nasze zajęcia spośród innych, to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dobrany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Wykorzystujemy piosenki w języku polskim oraz angielskim. Możliwość kupienia i korzystania z materiałów w postaci śpiewników, aplikacji z piosenkami i płyt pozwala na osłuchanie się z piosenkami. Dzięki temu zajęcia stają się efektywniejsze.

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Wykonujemy proste instrumenty muzyczne oraz przedmioty związane ze sztuką. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zajęcia prowadzi certyfikowany trener Pomelody – Dorota Pawlus. Na co dzień mama sześcioletniej Julki i flecistka Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Jej pasją jest rozwój muzyczny i językowy dzieci. Pełni funkcję dyrektora w Centrum Edukacyjno-Artystycznym EduArt&Fun.

Daty wszystkich warsztatów w 2022 roku:
4, 11, 18, 25 października
8, 15, 22, 29 listopada
6, 13, 20 grudnia

Wiek: 1–4 lat
Czas trwania: 45 min.

Karnet na cztery spotkania w miesiącu w cenie 160 zł do kupienia w kasie biletowej PFB, Ołowianka 1, 58 320 62 62.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia wtorek, 13/12/2022, 13:30
Cena Odwołane
Miejsce Sala nad Motławą
Kategorie Wydarzenia Filharmonii, Warsztaty muzyczne