Golden Hits of Queen – z orkiestrą symfoniczną (nowy program)

Największe przeboje legendarnej grupy Queen w naszych opracowaniach odznaczają się bogactwem rytmu, koloru, harmonii i melodyjności. W tworzeniu projektu staraliśmy się maksymalnie zbliżyć do oryginału pod względem różnorodności brzmienia sprawiającej, że zespół trudno przypisać do konkretnego stylu. Większość utworów nosi cechy rocka i jego odmian (hard rock, rock progresywny) oraz w pewnym stopniu muzyki pop. Nie zapomnieliśmy również o charakterystycznych dla tego kultowego zespołu wielowarstwowych aranżacjach, harmonii wokalnej oraz dzięki naszym wspaniałym Artystom aktywnym udziale publiczności podczas koncertów. Niezwykły projekt łączący nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu solisty oraz orkiestry symfonicznej z towarzyszeniem sekcji rockowej jest również wyrazem fascynacji F. Mercury'ego operą i teatrem. Zapraszamy Państwa na ten niezwykły spektakl muzyczny. Po sukcesach na scenach w całej Europie nadszedł czas na Polskę - fani zespołu Queen nie będą zawiedzeni. Potęga wokalu połączona z mocą orkiestry - na to czekaliście!

W rolę Freddiego wciela się Kamil Franczak - Franek - zdobywca Złotej Maski. Wokalista, prezenter, autor tekstów. Aktor estrady-ekstern z weryfikacją ZASP. W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Szerszej publiczności zaprezentowali się w programie TVP1 Śpiewaj i Walcz oraz podczas koncertu Debiuty na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010), gdzie wykonywali znane polskie przeboje, w charakterystycznych dla ich stylu aranżacjach. Dzięki głosom widzów, w każdej z tych telewizyjnych przygód, dołączali do grona laureatów. Mają na koncie wydaną w 2007 roku debiutancką płytę Inevitable oraz krążek Nieuniknione, który ukazał się w czerwcu 2012 roku.
Kamil Franczak brał udział w wielu programach telewizyjnych, takich jak Idol, Tak to leciało! czy The Voice Of Poland. Prowadził też młodzieżowy program Poziom 2.0, emitowany na antenie TVP2, zdobywając doświadczenie niezbędne do pracy prezentera telewizyjnego. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą aktorską w chorzowskim Przebudzeniu wiosny. Od lutego 2012 roku związał się z teatrem etatowo, początkowo jako członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, a później - aktorskiego. Śpiewa jako solista w koncertach sylwestrowych i rozrywkowych. Kamil Franczak był finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

Chórki - Kamil Baron - Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa, o specjalności wokalistyka jazzowa. Ukończył również Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne. Aktor, producent, wokalista, pedagog, aktor dubbingowy.

Grand Royal Orchestra pod dyrekcją Maestro Bartosza Olejnika

Producentem programu jest Morningstar Music Company.

Organizator wydarzenia: MMA Lidia Targowska

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Data wydarzenia środa, 16/11/2022, 18:00
Cena 116,50-168 zł