Metallica Symfonicznie

W roku 2022 na kolejne koncerty powróci do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem Muzyka zespołu Metallica symfonicznie wystąpi Scream Inc., jeden z najlepszych coverbandów Metalliki na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna Orion. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metalliki w symfonicznych aranżacjach, wykonanych tak jak na słynnej płycie Metallica S&M. To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!

Scream Inc. istnieją od 2008 roku i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute bandem w Europie Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie, gdzie grają. Ich kanał na portalu YouTube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie, głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 roku w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 tys. osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band tej grupy!

Organizator wydarzenia: Fantom Media

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia niedziela, 30/10/2022, 19:00
Cena 116,50-168 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów