Branford Marsalis Quartet

Szanowni Państwo, z powodu trwających obostrzeń dotyczących organizacji wydarzeń kulturalnych, Agencja Perspektywy – organizator koncertu Branford Marsalis Quartet - Gdańsk - Ikony Jazzu, w porozumieniu z managamentem artysty oraz Filharmonią Bałtycką, zdecydowała się przenieść koncert z pierwotnego terminu 12.07.2021 r., na nowy termin 09.07.2021 r. Dodatkowo z racji trwających obostrzeń koncert został rozdzielony na dwa wydarzenia, z których każdy odbędzie się przy 50% frekwencji oraz przy zachowaniu wszelkich niezbędnych zasad ostrożności.

Pierwszy koncert odbędzie się 9 lipca o godzinie 18:30, drugi koncert odbędzie się 9 lipca o godzinie 21:00. Miejsce koncertu pozostaje bez zmian i będzie to Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. Państwa bilety zostaną automatycznie przebukowane przez system na jeden z dwóch wskazanych terminów, o czym zostaniecie Państwo poinformowani we wiadomości mailowej, którą otrzymacie od bileterii, w której dokonaliście zakupu. Osoby, które zakupiły bilet w kasach Filharmonii, proszone są o kontakt mailowy z Filharmonią pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będzie również możliwość zwrotu biletów w punktach ich zakupu. Jednocześnie informujemy, że do sprzedaży trafiła nowa pula biletów na oba terminy. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Dobra wola i ciężka praca wielkiej grupy ludzi, sprawiły że koncert Branforda Marsalisa w Gdańsku będzie możliwy i finalnie dojdzie do skutku. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Państwem w komplecie i dobrym zdrowiu.

Bilety -> https://agencjaperspektywy.interticket.pl/program/branford-marsalis-quartet-w-gdansku-5229
Więcej informacji -> https://agencjaperspektywy.pl/ikony-jazzu/branford-marsalis-9-lipca

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Ikony Jazzu. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Branford Marsalis ze swoim kwartetem. Przed nami magiczna noc w towarzystwie najlepszych jazzmanów na świecie!

Branford Marsalis Jest jednym z najważniejszych, najbardziej wpływowych muzyków jazzowych trzech ostatnich dekad, genialnym saksofonistą, kompozytorem, wybitnym autorytetem, artystą z misją. Grał z najlepszymi (Blakeyem, Hanockiem, Davisem, Stingiem), prowadzi własne formacje, z którymi nagrywa epokowe albumy. Swą grą, zdyscyplinowaną pod względem formy i ekspresji, pełną śmiałych rozwiązań melodycznych, kolorystycznych i artykulacyjnych wciąż pokazuje, jak ogromny potencjał tkwi w akustycznej formule jazzu, w jaki sposób – nie oddalając się od idiomu gatunku – można tworzyć muzykę o wysokich walorach artystycznych, nowoczesną, a przy tym otwartą na szerokiego odbiorcę.

Branford Marsalis Quartet:
Branford Marsalis – saksofon
Eric Revis – bas
Joey Calderazzo – fortepian
Justin Faulkner – drum

Punkty sprzedaży stacjonarnej:
Salony Mediamarkt na terenie całego kraju
Greckie Biuro Podróży Barkost - GDYNIA - ul. Świętojańska 100
Stowarzyszenie Turystyczne Sopot - SOPOT - Plac Zdrojowy 2
Agencja Podróży i Turystyki Holidays - GDAŃSK - ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan)

Organizator: Agencja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia piątek, 9/07/2021, 18:30
Cena 170-240 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów