listopad 2019

Listopad – pobierz afisz

energa

Drodzy Melomani - Rodzice i Nauczyciele szkół podstawowych,

Zapraszachęcamy do pobrania repertuaru w tym sezonie w folderach dedykowanych w formie cyfrowej dla:

Rodzin z dziećmi - LINK.

Nauczycieli szkół podstawowych - LINK.

Wersje papierowe wszystkich materiałów dostępne są w kasach biletowych Filharmonii.

Informacje o koncertach Gdańskiej Jesieni Pianistycznej można znaleźć pod linkiem.

Drodzy Pedagodzy,

Polska Filharmonia Bałtyckazaprasza w tym roku na kolejną edycję programu
„filharmonia, ostrożnie… wciąga!!!”. Do udziału zaproszeni uczniowie klas maturalnych i
przedmaturalnych wraz z osobami towarzyszącymi i nauczycielami. Mogą oni wszyscy po
wcześniejszym zgłoszeniu bezpłatnie wziąć udział w 15-tu koncertach symfonicznych w Polskiej
Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku od 4.10. do 27.03.

Dla uczniów szkół, dla których utrudniony jest dojazd do Gdańska na koncert w ramach programu
zwracany jest koszt wynajmu autokaru.

Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie po mailowym potwierdzeniu z kas biletowych Filharmonii
Bałtyckiej. Kasy biletowe: +48 58 320 62 62, + 48 58 323 83 62, +48 664 71 00 23

Ponadto młodzież ma możliwość udziału w 3 próbach otwartych, w których zapozna się z pracą
orkiestry symfonicznej i dyrygenta. Wstęp na próby otwarte jest także bezpłatny. Nie ma jednak w
tym przypadku zwrotu kosztów poniesionych za ew. przyjazd autokarem. Udział w próbach otwartych
w wyraźny sposób wzbogaca wiedzę na temat tej gałęzi kultury i jest ważną częścią programu.
Terminy bezpłatnych prób otwartych orkiestry symfonicznej PFB:

1. Środa, 2 Października o godz. 10.00.
2. Środa, 11 grudnia o godz. 10.00.
3. Środa 4 marca o godz. 10.00.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacja szczegółowa o programie.

Do zgłoszenia należy wypełnić formularz.

Drodzy Melomani,

Udostępniamy elektroniczną wersję informatora Filharmonii na sezon 2019/2020 (20,6 MB).

W kasach biletowych do kupienia w wersji papierowej.

Link: INFORMATOR SEZONOWY 2019/2020.

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Gdańska Jesień Pianistyczna i Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Oliwie otrzymały znak jakości Effe Label!

EFFE to program Europa dla Festiwali, Festiwale dla Europy, a przede wszystkim portal internetowy EFFE’s FestivalFinder.eu – internetowa wyszukiwarka festiwali z 43 europejskich krajów.
Znak Firmowy EFFE to przede wszystkim certyfikat wysokiej jakości, przyznawany przez środowisko organizatorów festiwali. Jest ważną informacją dla odbiorców i sponsorów festiwali, a także dla mediów i przedstawicieli lokalnych samorządów.

Znak Firmowy EFFE to sygnał, że festiwal należy do grupy wyjątkowych i innowacyjnych wydarzeń kulturalnych na mapie Europy. Dla organizatorów festiwali jest to także okazja do sieciowania podczas oficjalnego spotkania EFFE w kwietniu 2019 roku, które będzie również częścią dynamicznej kampanii promocyjnej wydarzeń z sieci EFFE.

Po więcej informacji zapraszamy z na stronę www.festivalfinder.eu

EFFE Label rgb 20192020