październik 2020

Szanowni Państwo,

Z uwagi na ograniczenia związane z epidemią zmuszeni jesteśmy odwołać widowisko „Symphonica” zaplanowane na 25.10.2020 w Filharmonii Bałtyckiej. Prosimy o bezpośredni kontakt ze sprzedawcą w sprawie zwrotu biletów.

FPUH Antoni Lorens

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

informuje o naborze na stanowisko:

Główny specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Gdańsk

I. Nazwa i adres jednostki: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

II. Stanowisko:   Główny specjalista ds. księgowości

Wymiar etatu: 1,0

III. Niezbędne wymagania formalne od kandydatów:

• wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustaw: o rachunkowości, podatku VAT, finansach publicznych,
  • umiejętność obsługi programów Symfonia: Finansowo- księgowy, Handel.

IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

• biegła umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność wyliczenia wynagrodzeń z osobowego funduszu płac i umów
    cywilno-prawnych,
  • umiejętności związane z doskonałą organizacją pracy,
  • skuteczność komunikowania się, samodzielność, kreatywność, punktualność dokładność, dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

V. Zadania wykonywane na stanowisku:

• dekretowanie dokumentów księgowych,
  • księgowanie dokumentów na kontach analityki i syntetyki księgi głównej w programie Finansowo Księgowym „Symfonia”,
  • uzgadnianie i analiza rejestrów sprzedaży i zakupu,
  • bieżąca kontrola i uzgadnianie rozrachunków z tyt. VAT
  • korekta roczna VAT, wyliczanie prewskaźnika,
  • przygotowanie, sporządzanie i uzgadnianie deklaracji VAT,
  • księgowanie wynagrodzeń osobowego i bezosobowego funduszu płac,
  • uzgadnianie rozrachunków z tyt. składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • zastępowanie Kierownika Działu Księgowości.

VI. Wymagane dokumenty:

• kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór kwestionariusza znajduje się na stronie internetowej BIP Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku),
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy oraz inne dokumenty poświadczające staż pracy,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (oświdaczenie znajduje się na stronie internetowej BIP Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku).

VII .   Termin złożenia dokumentów: do dnia 29.10.2020 r.

Dokumenty można złożyć: pocztą lub osobiście na adres Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1 80-751 Gdańsk (decyduje data stempla pocztowego) lub na adres e-mail:

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Załączniki:

1. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

2. Obowiązek informacyjny wobec kandydata do pracy

3. Zgoda składana przez kandydata do pracy

Szanowni Państwo,

ze względu na sytuację związaną z obostrzeniami wynikającymi z występowania COVID-19, zmuszeni jesteśmy przenieść na inny termin planowane na dzień 29.10.2020 r. seminarium szkoleniowe „nie Pali się” wraz z koncertem Grzegorza Turnaua. Ograniczenie liczby uczestników do 25% uniemożliwia nam jego zorganizowanie. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wydarzenia na dzień 22.05.2021 r. godz. 18:00. Karty wstępu oraz zaproszenia z dnia 29.10.2020 r. zachowują ważność.

Organizator wydarzenia:
Ośrodek Szkolenia Systematycznego sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

ze względu na wprowadzenie w Gdańsku czerwonej strefy jesteśmy zmuszeni przenieść koncert Starego Dobrego Małżeństwa na 20 marca 2021 na godzinę 19:00.
Wszyscy posiadacze biletów otrzymali e-mail z serwisu kupbilecik.pl z informacją o nowym terminie.
Bilety zachowują ważność i wierzymy, że większość z Państwa nie zdecyduje się na zwrot.
Jeśli jednak komuś z Państwa nie odpowiada nowy termin, w sprawie zwrotów prosimy o kontakt email lub telefoniczny z portalem kupbilecik.pl, który był wyłącznym dystrybutorem biletów.

Organizator koncertu
Agencja Artystyczna Wilga